Marzenka

Projekt - Sesja zdjeciowa Wnętrz

Świat widziany przez Kasi obiektyw jest pełen ludzkich emocji, tajemniczości i czaru, a to sztuka.

Jej zdjęcia zachwycają pieknem i orginalnością nie tylko nas samych, ale także wszystkich tych, którzy mieli przyjemność je oglądać.

Przepiękne ujęcia, kunszt warsztatu Kasi, można zobaczyć na naszej stronie www.przystanekmakowica.pl, która w całości została zbudowana na bazie jej autorskich zdjęć. 

Kasia

Sesja Kobieca

Dziękuję przed wszystkim za niesamowite spotkanie kobiety z kobietą i aparatem.
Katarzyna świetnie integruje się z kobietą i z obiektywem.
Potrafi  fotografiami wydobyć prawdę i wzmocnić  kobietę. Dociera dobrze ustawionym światem  w głąb pragnień i zmysłowości. Potrzebujemy zobaczyć i poczuć, że w każdej z nas niezależnie od rozmiaru i wieku jest temperament i indywidualne piękno !
 Polecam taki profesjonalizm, wyczucie i dar fotografowania ! Takie sesje są nam po prostu potrzebne !!!

 

Ewa Hartman

Portret biznesowy - biznes w mózgu, mózg w biznesie

Pierwsze efekty sesji zdjęciowej z Kasią. Polecam każdemu, kto tak jak ja jest przekonany o swojej chronicznej niefotogeniczności. Kasia to mistrzyni atmosfery i obiektywu.
Jakubowska Foto - to siła delikatności

Karolina

Sesja ślubna

Polecamy Kasia Jakubowska Jakubowska foto tym bardziej ,iż zbliża się rocznica naszego ślubu, który także cudnie obfotografowała!

Ewleina

Sesja kobieca

Cena- stać Cię!
Sama miałam przyjemność uczestniczyć w sesji kobiecej. Czterdziestka bliżej niż dalej, pierwsza zmarszczka i siwy włos, z jędrnością tu i ówdzie zaczyna być nie tak jak trzeba.... a tu Kasia przychodzi z obiektywem i pozwala poczuć się znowu dobrze w swoim ciele. Takim, jakie akurat jest 😄.... tylko jakoś tak ładniej, milej... Kasia jest delikatna. Niczego nie narzuca. Obserwuje, uśmiecha się, dodaje otuchy.

 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now