• Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

O mnie

Fotografia to pasja, która rozwijała się w moim życiu stopniowo i powoli. Dopiero wyjazd za granicę i studia w Leeds College of Art & Design na kierunku Fotografii, utwierdziły mnie w przekonaniu, że fotografia tak jak i taniec to moje dwie formy ekspresji, którymi pragnę dzielić się z innymi

Po powrocie do Polski nie rozstaje się z aparatem co sprawiło że miałam przyjemność uczestniczyć w wielu ciekawych projektach poczynając od eventów muzycznych, sportowych,  fotodokumentacji imprez firmowych, fotografii produktu, fotografii wnętrz, fotografii rodzinnej oraz boudoir. Dziś mogę powiedzieć, że bez tej pasji nie umiem żyć.

Tematem nr 1 do moich zdjęć jest człowiek,

Poczucie zaufania, jest dla mnie najważniejsze podczas fotografowania..W poczuciu zaufania dostrzegam więcej, jestem bardziej kreatywna, a osoby które fotografuje są autentyczne w tym co w danej chwili chcą pokazać. Autentyczność i piękno jest  tym czego w fotografii szukam, Prawdziwe piękno definiuję poprzez  bycie sobą.

 Zapraszam do zdjęć - jeśli chcesz się przekonać o tym że każdy jest fotogeniczny - jeśli tylko jest sobą i nie obawia się tego pokazać :) 


 

Współpraca: Billennium, Casino Olympic, Citi Bank, Przystanek Makowica, Mezzo Production
 
 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now